02.jpg
   

Kalender  

September 2017
M T W T F S S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   
   

Twitter  

   

JeugdSportFonds  

   

Veilig sporten  

   
   
   

Woensdagmiddag 8 februari werd bij Alexandria een teamtoernooi (4 tegen 4) georganiseerd voor alle basisscholen uit Prins Alexander.

Van zes verschillende scholen deden er wel 70 kinderen mee, sommige teams kwamen met 5 of 6 kinderen!

Het was een enorme uitdaging om in 1 zaal een toernooi te organiseren waar de kinderen zoveel mogelijk konden spelen.

Met hulp van Ruud, Demi, Marnix, Mina, Hiemang, Max en Gabrielle is dit heel goed gelukt, met dank ook voor Marjon voor hulp achter de bar!

Elk team speelde tegen een ander team op 8 tafels in 8 rondes. Per ronde 4 games op tijd,.

Aan het einde werden alle punten die de teams per ronde konden halen opgeteld.

Vorig jaar heeft een team van het Spectrum het toernooi gewonnen en ging met de wisselbeker naar huis.

Maar ook dit jaar mogen ze de beker weer meenemen èn naar de landelijke Finale Table Stars The Battle in op 5 maart Zwolle !

Eerste plaats:        Team Spectrum G

Danielle Zwaneveld   

Koen Wiemand          

Bart Wieman              

Thijs Wiebes  

            

Tweede plaats:      Team Spectrum H

Ilse de Goede            

Bas van Schaik          

Timo Houkes              

Thorsten Christensen

Derde plaats:         Team Stelberg B

Lise Schrijver

Bink Groothuijs

Gijs kalden

Bram Koedood

Alxandra Vukanic

4e plaats:       team C         De Stelberg

5e plaats        team A         De Stelberg

6e plaats        team D         Albert Plesmanschool

                      team J          De Kruidenhoek

     team K         De Kruidenhoek

7e plaats        team F         Het Spectrum

8e plaats        team N        J.A Bijlooschool

9e plaats       team I          De Kruidenhoek

10e plaats     team E         De Kruidenhoek

11e plaats     team O         De Horizon

                     team P          De Horizon

12e plaats     team M         J.A Bijlooschool

13e plaats     team L          J.A Bijlooschool

   

Sociale Media!  

   

TTapp  

   
   

Agenda  

ma sept 25, 2017 @19:30 - 21:00
Bestuursvergadering
zo okt 01, 2017 @09:00 - 17:00
Halve finales Meerkampen D
za okt 07, 2017 @19:30 - 23:00
Klaverjassen
zo okt 08, 2017 @09:00 - 17:00
NJM Afdelingsfinale
di okt 17, 2017 @09:30 - 16:00
Aad Weber 3-mix Toernooi
zo okt 29, 2017 @09:00 - 18:00
Open A66 Jeugd
ma okt 30, 2017 @19:30 - 21:00
Bestuursvergadering
zo nov 05, 2017 @10:00 - 17:00
Promotiedag Jeugd
za nov 11, 2017 @19:30 - 23:00
Klaverjassen
ma nov 27, 2017 @19:30 - 21:00
Bestuursvergadering
za dec 09, 2017 @19:30 - 23:00
Klaverjassen
ma dec 18, 2017 @19:30 - 21:00
Bestuursvergadering
za jan 13, 2018 @19:30 - 23:00
Klaverjassen
za feb 10, 2018 @19:30 - 23:00
Klaverjassen
za mrt 10, 2018 @19:30 - 23:00
Klaverjassen
za apr 14, 2018 @19:30 - 23:00
Klaverjassen
za mei 12, 2018 @19:30 - 23:00
Klaverjassen
za juni 09, 2018 @19:30 - 23:00
Klaverjassen